ITrottide teenused

Seltskond formeerus nimetuse ITrotid alla 24.märtsil 2010, Tallinnas.

Tegime kodulehti, maililiste (praegune sotsiaalmeedia), paigaldasime veebikaameraid ja hakkasime mõistatama, mida kujutavad endast multimeedia ning uus meedia.

2017. aastal aitame asutustel kujundada oma nägu, põhiliselt internetis - selleks pakume produtsendi teenuseid, kodulehti, videotöid, helitöid, sotsiaalmeedia arendusi, koolitusi ja võrgutöid.

Kõik algab visioonist mis oleks kliendi jaoks kõige kasulikum.

Hinnad ehk mis kõik maksab

ITrottide teenuste hinnad on projektipõhised. Põhiliselt koosneb hind spetsialistide tööst. Lisanduvad vajaliku tehnika rent või hind erijuhtudel, kulud ööbimisele ja transpordile ning maksud.

Spetsialisti töötund maksab keskmiselt 50 eurot + KM, väiksemad projektid hakkavad 1000 eurost + KM.

Produtsent

Produtsent on see mees või naine, kes kuulab ära kliendi vajadused, analüüsib neid ja arvutab hinnad, komplekteerib meeskonna ning organiseerib kõik vajaliku.

Kodulehed

Koduleht on nagu ettevõtmise kontor internetis. Sotsiaalmeedias nt viidatakse tavaliselt kodulehe artiklitele. Korrektne kodulehe vormistus on aluseks internetimarketingile.

Videotööd

Intervjuud, kontserdid, konverentsid, tootetutvustus ja mainevideod ning õppevideod.Filmime Full HD kui ka Ultra HD (4K) formaadis. Omame kompaktset tehnikaparki - JVC ja Panasonicu kaamerad, valik heli ja valgustehnika.

Kasutatud 2016 aastal filmitud materjale. Filmis ja monteeris Andri Puusepp, muusika tegi selle klipi jaoks Villu Veski. Produtsent Tiit Lepik.

2015 aastal Andri Puusepa poolt Palmse Mehaanikakojale tehtud video.

Droonivideod

Lisaväärtust annab droonivõtetega Nordic Moonlightist Üllar Hendla, kes on teinud Eestis suurimale energia ettevõttele AS Eesti Energiale reklaamvideo ning omab sellel alal suurt kogemust välismaal filmides.

Veebikaamerad ja timelapse'id

Omame pikaajalist kogemust veebikaamerate paigaldamisel ja ka timelapse'ide tegemisel. Aastaid tagasi on paigaldatud Tallinna vanalinna vaatega veebikaamera http://www.itrotid.ee/tood/tallinna-vaatega-veebikaamera-ehk-eesti-elektrooniline-visiitkaart

Live stream ja webinarid

Teeme üritustelt otseülekandeid internetti, tooteesitlusi webinaridena (veebiseminaridena). 

Helitööd

Videotöödel ja kontsertsalvestuste helitöötlus, koostööpartneritega koostöös pakume kontsertidele ning üritustele helivõimendust ning helirežiid. Videotöödele originaalmuusika võimalus.

Sotsiaalmeedia

Ettevõtmise näo loomine ning hoidmine sotsiaalmeedias. Tasuliste- ja tasuta sotsiaalmeedia kampaaniate kogemus.