Inimesed

Siin lehel on ITrottidega tööalaselt läbi aegade seotud olnud inimesed eesnime tähestiku järjekorras. Uute projektide jaoks on meeskonna komplekteerimise vabadus juhatajal.
Aarne Ruben
Telefon: 55566292
aarne_ruben@hotmail.com
Märgitud tegemisi: 2
Aimar Kask
Telefon: 56900000
kaskaimar@gmail.com
Märgitud tegemisi: 1
Alo Jaanivald
Telefon: 56610939
alo.jaanivald@gmail.com
Märgitud tegemisi: 9
Andri Puusepp
Telefon: 56285254
andrip91@hotmail.com
Märgitud tegemisi: 7
Artur Granström
Telefon: 53734653

Märgitud tegemisi: 8
Artur Talvik jr. Foto Toomas Tuul.
Telefon: 55621609
arturjr@talvik.ee
Märgitud tegemisi: 3
Ivo Kivinurk improviseeritud stuudios
Telefon: 5226644
ivo@itrotid.ee
Märgitud tegemisi: 6
Juho Kalberg
Telefon: 5131049
jubejuss@gmail.com
Märgitud tegemisi: 9
Kaido Einama
Telefon: 5166651
kaido@itrotid.ee
Märgitud tegemisi: 4
Kaido Toomingas
Telefon: 53533822
toomingas.k@gmail.com
Märgitud tegemisi: 5
Telefon: 5083626
info@veebikaamera.ee
Märgitud tegemisi: 3
Tiit Lepik. Foto Toomas Tuul.
Telefon: 51992928
tiit@itrotid.ee
Märgitud tegemisi: 24
Toomas Raudam
Telefon: 56970374
raudam1@gmail.com
Märgitud tegemisi: 1
Toomas Tuul
Telefon: 5082535
tuuletom@gmail.com
Märgitud tegemisi: 4
Villu Veski
Telefon: 5533269
villu.veski@gmail.com
Märgitud tegemisi: 1